Financování Vám můžeme nabídnout bez prodlení.
Zájemci z řad investorů/jednotlivců by se měli obrátit na: SKOPIK.PUJCKA@GMAIL.COM.

Datum 30.01.2024

Vložil Richard Chacwick

Titulek I am Direct Provider's Mandate of BG & SBLC Lease 100% protected

Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable condition from a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

Contact : Mr. Richard Chadwich
Contact Email: ribellodasilver01.finance@gmail.com
Whatsapp # : +380 50 591 6795

With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All relevant business information will be provided upon request.

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

If Interested kindly contact me via

Email:~ ribellodasilver01.finance@gmail.com

serious enquiry only.

Datum 30.01.2024

Vložil Richard Chacwick

Titulek Genuine Provider for BG/SBLC(Bank Guarantee/Standby Letter of Credit)

Contact : Mr. Richard Chadwich
Contact Email: ribellodasilver01.finance@gmail.com
Whatsapp # : +380 50 591 6795

All relevant business information will be provided upon request.

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

If Interested kindly contact me via

Email:~ ribellodasilver01.finance@gmail.com

serious enquiry only.

Datum 29.01.2024

Vložil Alena Jana

Titulek 50 000 kc do 100 000 000 kc pujcky

Jsme ochotni půjčit s úrokovou sazbou 2%, nabízíme půjčky komerčním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 100 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úvěrem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, rizikový kapitál, komerční půjčky, studentské půjčky, úvěry na bydlení. "uveďte výši potřebného úvěru a trvání, které si můžete dovolit, jsme dobře certifikováni a registrováni, naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita. Napište nám ještě dnes na email: kdfin11@gmail.com

Datum 29.01.2024

Vložil Havel Branislava

Titulek Hledáte legitimního finančního věřitele?

Půjčky do 24 hodin po celé ČR. Máme pro vás nejnovější nabídky půjček 24/7. Pokud uvažujete o tom, že si vezmete svou první nebo novou půjčku online, ale nevíte, kterou vybrat, je dobré využít důvěryhodný zdroj. Podívejte se na naše půjčky na e-mailu: havelbranislava@gmail.com

Titulek Rychlá půjčka a rychlá investice

ÚVĚROVÉ NABÍDKY A INVESTICE

Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem, který bude použit k poskytování půjček mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 100.000 Kč do 80.000.000 Kč všem vážným lidem ve skutečné nouzi, je úroková sazba 3% zdarma ročně. Poskytuji finanční půjčky, půjčku na nemovitost, investiční půjčka, půjčka na auto, osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své zákazníky po dobu maximálně 2 dnů od obdržení vašeho formuláře žádosti. PS: Velmi vážné zprávy, takže každý, kdo to nemyslí vážně, by se měl zdržet. E-mail: ( ricardomele20@gmail.com )