TJ Horní Bradlo - Rváčov 3:1 (1:1)

17.05.2010 09:06

Branky: Zdražil z penalty, Sádovský, Bláha R.

Sestava: Sestava: Zdražil – J. Bláha, Sádovský, I. Pospíšil, Dalecký,  Kumpan, Semerád-(Sotona), R. Bláha, Záruba-(Němec),Kroutil, Maruna

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal od vápna k vápnu. Domácí šli do vedení penaltou, kterou proměnil brankář Zdražil. Hosté se nevzdali a po hrubce jednoho z obránců srovnali skóre. Druhý poločas byli domácí lepším týmem, což se projevilo i gólově. Nejprve zahrával Maruna trestný kop na který si naběhl (Spartaň) Sádovský 2:1. Netrvalo dlouho   a do balonu se opřel Bláha. R a upravil na konečných 3:1 pro domácí. Za tohoto stavu si domácí mohli dovolit vystřídat svoji hvězdu, která ten den zrovna moc nezářila (Semerád). Příští víkend bude pro brádelské fotbalisty o něco náročnější.V pátek je totiž čeká dohrávka doma s Miřeticema (17.30 hod) a v neděli zajíždějí do Heřmanova Městce 17.00hod.

Zpět