Skuteč - TJ Horní Bradlo 1:3 (1:0)

10.05.2010 08:56

Branky: Semerád 3 (1 z penalty)

Sestava: Zdražil – J. Bláha, D. Pospíšil,(Sádovský) I. Pospíšil, Dalecký,  Kumpan, Semerád, R. Bláha, Sotona (Kroutil) – Maruna, Záruba (Čejka)

Hrálo se na velmi měkkém povrchu, který byl ještě proset pískem. Hosté si s povrchem začali rozumět, až po 20 min. Nejprve odmítl jít sám na golmana Záruba a chvíli na to se začal zastřelovat Semerád, břevno.V 35min. se zranil stoper Pospíšil.D ( Sádovský).Těsně před odchodem do kabin rozhodčí odpískal hodně spornou penaltu a daroval tak domácím poločasové vedení 1:0. Hosty penalta nabudila a do soupeře se zakousli hned od prvních minut druhého poločasu. Výsledkem byla penalta, kterou proměnil Semerád a zadělal si na hatrick. Od této chvíle přebrali hosté hru do své režie a až na několik osamocených brejků domácích, měli hru pod kontrolou. Jejich převaha přinášela, jak pohledné akce, tak góly a několikrát nastřelenou konstrukci domácí branky. Semerád dvěma góly zkompletoval hatrick a znovu se ukázalo, jak je pro mužstvo důežitý. Za zmínku stojí výkony Záruby,Maruny,Pospíšila I.