Memoriál J. Vykoukala

29.07.2015 15:57

V sobotu uspořádala Tělovýchovná jednota fotbalový Memoriál L. Vykoukala, kterého se zúčastnila čtyři mužstva kromě domácích ještě Trhová Kamenice, Dražkovice a Libice nad Doubravou.

Klání se hrálo systémem každý s každým na 2 x 20 minut a celé jej odřídila trojice Bém, Pagáč, Nepovím. Celkovým vítězem se nakonec stal bez ztráty kytičky celek z Pardubicka. Domácí brali druhé místo, když jim k tomu stačila díky lepšímu skóre v závěrečném zápase remíza s Trhovou Kamenicí.

Výsledky turnaje:

Trhová Kamenice Libice 1:0 (Kábele)

Dražkovice Horní Bradlo 2:0 (J. Mazánek, Komárek)

Libice Horní Bradlo 0:4 (Matěna 2, Pešek, Pilař)

Trhová Kamenice Dražkovice 1:3 (Vomáčka J. Mazánek, Komárek, M. Tesař)

Horní Bradlo T. Kamenice 1:1 (Bláha Morávek).

Sestavy zúčastněných mužstev:

TJ Horní Bradlo: D. Pospíšil, I. Pospíšil, Nepovím, Kroutil, Semerád, Pilař, Kumpan, Matěna, Němec, Maruna, Bláha, Pešek, Sádovský, Kolbaba.

SK Trhová Kamenice: Picek, Wasserbauer, Osmík, Alinče, Švejda, V. Novák, Vomáčka, Popelka, Pytlík, Morávek, Kábele, Zrůst, Bouška, J. Novák.

SK Dražkovice: Krejčík, D. Stehno, T. Stehno, J. Mazánek, L. Mazánek, Partiš, Kopečný, Kuskor, J. Tesař, M. Tesař, Komárek, Voloský, Lichtner, Vladyka, Kuta, Lacaille.

Sokol Libice nad Doubravou: Losenický, Novotný, Kovačka, Šír, Škarýd, Říha, V. Vavroušek, Otradovský, Šťastný, Salagvarda, Halama, Červinka, M. Vavroušek, Novotný, Culek. (rp)

Konečné pořadí:

1. Dražkovice 9b