Datum 12.06.2010

Vložil Lajsek senior

Titulek Copak se to děje s Brádelským fotbalem.

Doufám že dnešní zápas se Sokolem Krouna nebude vyvrcholení bídy našeho fotbalu.Minulý zápas stál slušně řečeno za pendrek.Uvědomuje si výbor že s tak malým kádrem se okres hrát nedá.Mohl by někdo z výboru informovat fanoušky na těchto stránkách jaké jsou představy do příští sezóny,nebo výboru již na fanouškách nezáleží.Tyto stránky jsou moc hezký ale ve výboru jsou zřejmě analfabeti,protože nikdo z nich tady nenapsal ani řádku.Teda mimo Kumpiho ale ten psal o něčěm jiném a ne o fotbale.Doufám že jste na dnešek pozvaly sponzora pana Řádka,určitě si to zaslouží.
Zatím čau.

Datum 12.05.2010

Vložil Sokol Pyšel

Titulek Turnaj v malé kopané

Sokol Pyšel pořádá turnaj v malé kopané ( ceny v hodnotě 40 000 Kč ). Více na http://www.jezekcup.cz.

Datum 30.04.2010

Vložil DANIEL HNÍZDIL

Titulek BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA

www.mladibrankari.cz stránky pro brankáře s možností účasti na letním brankářském kempu

Datum 27.04.2010

Vložil Renata

Titulek Šotek :-))

Chybička se vloudila, omlouvám se. Bude napraveno. Ale nadruhou stranu chvála, že alespoň někdo stránky pozorně sleduje :-))

Datum 27.04.2010

Titulek Vada na kráse

Když už přepisujete články z novin,tak se vyvarujte alespoň těch blábolů.

Datum 20.04.2010

Vložil scv

Titulek Turnaje

VYBERTE SI TURNAJ A PŘIJEĎTE SI VYHRÁT SADU DRESŮ

Vážení sportovní přátelé,

Dovoluji si Vám zaslat nabídku na serii turnajů v malé kopané. Jedná se o čtyři turnaje nezávislé na sobě, každý je na jiném místě ČR.

Třemošnice – městečko v podhůří Železných hor, nedaleko město Čáslav
Borová Lada – srdce Šumavy, krásná příroda, idealní pro spojení s kratší dovolenou
Slavětín – obec nedaleko Loun, klidné prostředí, hezká krajina
Veltěž – nedaleko Prahy, již 17. ročník populárního turnaje

Počet mužstev – 20, ve čtyřech skupinách, první a druhý postupuje do playoff
Pravidla – počet hráčů 4+1, možnost neomezeného střídání, branky 2x3 metry, hřiště 25x43 metry, pravidla dle PSMF, zašlu na vyžádání
Ceny – první tři mužstva v konečném součtu dostanou sady dresů, poháry a diplomy, nejlepší střelec a brankář
Rozhodčí – delegovaní
Startovné – 1500 CZK
Patron turnaje – Pražský svaz malého fotbalu
Pořadatel – JS Agency, nabízí pomoc při vyhledání ubytování pro účastníky turnaje
Kontakt – Jan Srb, +420 604 571 272, honza@jsagency.cz
Více info najdete na www.jsagency.cz v odkazu JS Agency Select tour 2010.

Datum 26.03.2010

Vložil Kumpi

Titulek Děkujem

Dobrý den ,rád bych podělkoval Renatě Pospíšilové za vytvoření nových internetových stránek a za čas, který tomu věnovala a doufám, že ještě věnuje, protože moc dobře vím, kolik času je potřeba aspoň na údržbu internetových stránek a jak sami vidíte, nejedná se jen o údržbu. Jsou skutečně pěkné, ještě jednou děkujeme. Dále bych ještě poděkoval Danielovi Mičíkovi za vytvoření prvních našich internetových stránek a za vytvoření loga, děkujeme.
Kumpan

Datum 11.03.2010

Vložil Dan

Titulek Mně se taky líbí

Zdravim Vás, takže dnes došlo k předání veškerých přístupů ke správě původních stránek, budou tedy nejspíše přesměrovány sem. Držím palce v jejich vývoji a hlavně ať máte více volného času než já, opravdu jsem se tomu více nemohl věnovat. Jen mi prosím vysvětlete jednu věc. (správce stránek jistě bude vědět o čem mluvím) Proč přecházíte z jednoho s jistotou z nejlepších redakčních systémů na světě DRUPAL (mimochodem prý i uživatelsky nejlehčího) na poměrně omezený CMS, používaný zde? Stačilo se pouze s drupalem naučit zacházet...Nebo je v tom něco jiného?

Datum 16.03.2010

Vložil Honza

Titulek Re: Mně se taky líbí

Dobrý den, Rafanička jako správce stránek určitě vědět nebude, protože programování a systémům pro správu webu nerozumí. A přesně pro tenhle typ lidí je určeno webnode. V podstatě se ho nemusíte učit, vše je intuitivní a jednoduché. Doporučuji vyzkoušet a pak sám pochopíte, že v tom nic jiného opravdu není. Co se týká omezenosti, tak tady může dělat vše, zatímco na starých stránkách mohla pouze vložit článek, událost, nebo fotku. Jan Strnad.

Datum 07.03.2010

Titulek Dotaz

Renatko stránky jsou bezva,ale chybí mě na nich celý výbor.Nikdo neví za co kdo zodpovídá,nebo je to jen Pepa Blažek.
Zatím čau.