Datum 30.12.2012

Datum 03.09.2012

Vložil Lajsek starší

Titulek Kdy výbor zabere

V sobotu po zápase ukončil trenér svoji činnost.Za fanoušky mám prosbu,co náš výbor udělá do zápasu v sobotu?Budeme vědět jméno nového kouče a nebo to bude zase nějaká anarchie.Mohl by výbor informovat fanoušky na těchto stránkách o dění ve fotbalu a nebo to je pro fanoušky tabu.Co bude dělat sekretář nebo kapitán v tomto složitém období nebo jim na fanouškách už nezáleží.Myslím že fotbal se hraje pro lidi a tak by měli být informováni.

Datum 06.09.2012

Vložil Jaroslav Kroutil

Titulek Re: Kdy výbor zabere

U týmu zůstal asistent trenéra Jula David.Ten povede tým v sobotnim zápase.

Datum 30.08.2012

Vložil Lajsek starší

Titulek Návrh pro výbor

Nebylo by lepší tyto vebový stránky zrušit,nikdo se o ně nestará protože asi výbor nefunguje tak jak má.O našem mládežnickém mužstvu se nepíše 11 měsíců a okresní přebor už taky nehrajeme.Tak že sečteno a podtrženo stránky jsou na HO....

Datum 19.07.2012

Vložil Martin Švestka

Titulek popis

Zkuste se znova probojovat zpátky do ok.Nemáte zas tak těžké soupeře.Kdy zjednodušíte hru bude to o něčem jiném a bude se vám dařit pozdravem Martin Švestka

Datum 22.06.2012

Vložil Renata

Titulek OSLAVY 80-ti let fotbalu v Horním Bradle

Zítra 23.6.2012 srdečně zve fotbalový klub TJ Horní Bradlo všechny příznivce fotbalu na místní hřiště, kde se budou od 13-té hodiny konat VELKÉ OSLAVY :-)))

Datum 13.06.2012

Vložil Jan Švestka

Titulek ostuda

Tak jak jste začali blbě tak jste i blbě skončili.Co na to řekne váš klub kdy skončíte ve 3 třídě moc asi radosti nebude mít :)

Datum 14.06.2012

Vložil Milhaus

Titulek Re: ostuda

Švestka může přijít s kopačkama a ukázat se. Ty ostudo!!!!!

Datum 13.06.2012

Vložil Jan Švestka