Datum 11.10.2023

Vložil Laura

Titulek Nabídka úvěrů a financování

Nabídka úvěrů a financování
Jsme ochotni financovat všechny spolehlivé investiční projekty a poskytovat půjčky v rozmezí od 4 000 do 20 000 000 EUR bez protokolu se sazbou 02 %.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Vložil maxkreditprivat1@gmail.com

Titulek maxkreditprivat1@gmail.com

Dobrý den paní a pane,

naléhavě hledáte půjčku na vyřešení vašich různých finančních problémů, jsem vám k dispozici, abych vám pomohl. Nabízím půjčku peněz 30 000 Kč - 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 3%. Moje nabídka je velmi rychlá a půjčka je převedena na váš účet okamžitým bankovním převodem. Pokud naléhavě potřebujete, kontaktujte mě.

E-mail: maxkreditprivat1@gmail.com

s pozdravem

Vložil Eja

Titulek Nenávratné financování.

Nenávratné financování.
Jsme sdružením soukromých investorů. Již 12 let podporujeme inovativní projekty jednotlivců v Evropě formou nevratného finančního daru až do výše 500 000 €.
Aby žadatel mohl těžit z našeho financování, musí být osobou s dobrým mravním charakterem a musí mít důsledně inovativní projekt.
Pro více podrobností nám prosím zanechte zprávu.
E-mail: mls.eja.sarl@gmail.com

Vložil Descamper

Titulek Nabídka úvěru

Nabídka úvěru
Nabízím půjčky každému, kdo je schopen respektovat podmínky mé nabídky. Úrok je 02 % ročně.
Kontaktní e-mail: kimdescamper@gmail.com

Vložil VLADIMÍR ŠKOPÍK

Titulek VAŠE RYCHLÉ A SERIÓZNÍ FINANČNÍ ŘEŠENÍ.

Jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR.

50 000, - Kč do 25 000 000, - Kč. Řešíme - poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce - finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese: SKOPIK.PUJCKA@GMAIL.COM.

Vložil VLADIMÍR ŠKOPÍK

Titulek VAŠE RYCHLÉ A SERIÓZNÍ FINANČNÍ ŘEŠENÍ.

Titulek Nebankovni pujcky

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

Titulek Nebankovni pujcky nabidka

Titulek Nebankovni pujcky nabidka

Vložil maria

Titulek Připraveno pro každého.

Připraveno pro každého.
Provozujete firmu, která potřebuje financování, nebo jste jednotlivec, který potřebuje peníze z osobních důvodů. Jako fyzická osoba můžete požádat o částku od 5 000 do 200 000 EUR a spolupracující organizaci nebo společnost. Naše služby jsou originální a dobře zdokumentované pro právní účely.
Kontaktní email: maria.suz.pl@gmail.com