Kniha návštěv

Datum 30.10.2023

Vložil Anastácia Joaquín

Titulek Jednou mě zlákala investiční platforma kryptoměn

Jednou mě nalákala investiční platforma kryptoměn, na kterou jsem narazil na Instagramu. Ztratil jsem asi 508 000 $ v tomto ďábelském schématu poté, co jsem investoval a nahromadil zisky, byly mi zamítnuty výběry k určenému datu. Napsal jsem zákaznické podpoře, ale nedostal jsem žádnou zpětnou vazbu, věděl jsem, že jsem byl podveden, a začal jsem hledat způsob, jak obnovit své kryptoměny. Považoval jsem za šťastné, že jsem na internetu narazil na příspěvek o obnově Expert Jeanson James Ancheta, čaroděj. Vřele bych doporučil agenta čaroděje Jeansona Jamese Ancheta každému, kdo chce získat zpět své ztracené prostředky z jakéhokoli podvodu. Je nejlepší v oboru a udělá vše pro to, aby vám pomohl získat peníze zpět. Nikdy jsem si nemyslel, že bude možné získat zpět krypto, jakmile bude odesláno, ale jsem velmi šťastný a vděčný za služby čaroděje Jeanson James Ancheta. Pokud potřebujete pomoc, laskavě se na něj obraťte. (jeansonjamesanchetawizard62@gmail.com) nebo číslo WhatsApp: +447529524472.

Zpět na diskuzi