Kniha návštěv

Datum 20.09.2018

Vložil Senache

Titulek Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku

Ahoj všichni, jsem pan Senache Z USA, rychle bych chtěl použít toto médium k tomu, abych strčil svědectví o tom, jak mě Bůh nasměroval k Legitovi a skutečnému věřiteli, kteří mi pomohli a aby se můj život obrátil z trávy na milost, od být chudý bohatému a úspěšnému muži, který se nyní může pochlubit zdravým a bohatým životem bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících, kdy jsem se snažil dostat půjčku na internet a byl podvodníkem částka 17.214 dolarů, jsem se tak zoufale snažil získat půjčku od legitního věřitele online, který nepřidá ke mně bolesti, pak jsem se rozhodl kontaktovat přítele můj, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme o této problematice diskutovali a na náš závěr mi vyprávěl o muži zvaném Mike peterson Caver, který je generálním ředitelem společnosti mike peterson Loan Company. Tak jsem požádal o částku půjčky (350.000,00 USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže půjčka byla schválena snadno bez stresu a veškeré přípravy, které byly provedeny v souvislosti s převodem úvěru a za méně než 4 hodiny byl úvěr uložen na můj bankovní účet, takže chci poradit každému, kdo potřebuje půjčku, abyste ho mohli rychle kontaktovat (mikepetersonloans@gmail.com) Modlím se, aby Bůh přidal další požehnání jeho životu a všem kolem něj, pokud máte zájem, můžete ho kontaktovat.

Zpět na diskuzi